חיפוש

4 רעיונות מקוריים לעיצובי מתנות עובדים

בכל פעם מגיע השלב הזה מחדש בו צריך להחליט שוב, באיזו מתנה מפנקים את העובדים. זה לא נהייה קל מפעם לפעם, המתנות צריכות להיות שימושיות – כדי שלא תבלנה את זמנן החופשי באשפה, יוקרתיות מספיק כדי שהעובדים לא יחושו שזלזלתם בהם חלילה, ולא יקרות מדי כדי שהבוס לא יקבל התקף לב מעלות התענוג. אחראים על קניית מתנה לצוות העובדים? לפניכם 5 רעיונות מקוריים לעיצובי המתנות הכי מדליקות לעובדים שלכם.

 

למה לפעמים אין לכם השראה?

יתכן ואתם אלופים ברכישת מתנות מוצלחות לעובדים, ובכל שנה מפתיעים מחדש ומצליחים לשמח גם את העובדים הכי לימוניים בצוות. אך משהו השתבש השנה, פתאום הראש שלכם חלול מרעיונות כאילו היה קנה סוף ואין לכם טיפת השראה כדי לחשוב על מתת מדויק שישביע את רצון העובדים כולם. אתם יכולים להיות רגועים, זה קורה לכולם, גם האנשים המבריקים ביותר עלולים לחוות תקופה של שפל, אל תדאגו המעיין השופע שלכם הוא בלתי נדלה ועוד ישוב לפרנס אתכם ברעיונות חכמים, עכשיו מותר לכם לשטוף את העיניים ברעיונות מקוריים שלא חשבתם עליהם, ואולי יוכלו להוות בסיס למתנות אותם תקנו לעובדים המסורים.

 

4 רעיונות מקוריים לעיצובי מתנות עובדים שלא חשבתם עליהם

1.לצוות הספורטיבי

אם העובדים בחברה משוגעים על פעילות גופנית ושוזרים אותה כחלק מסדר יומם העמוס כפעילות חובה, עושים אימוני טבטה כסדר, ומצוידים ברצועות גומי לחיזוק, למה שלא תפנקו אותם בערכה מעוצבת של מצלמת ספורט משוכללת ובקבוק ספורט שהוא גם רמקול נייד? הם יודו לכם מקרב שרירי הבטן שלהם, ויקנחו בשכיבת סמיכה טקסית. רק אל תתפלאו אם החברה שלכם תוגדר כחברה המעסיקה את העובדים הכי מחוטבים בישראל.

2."יין ישמח לבב אנוש"

בתנ"ך מוזכר היין כגורם לשמחה, האם לא זה מה שאתם מעוניינים לגרום לעובדים שלכם? בסופו של דבר עסק עם עובדים כבויים, הוא עסק שנידון לכישלון, ואילו חברה שמחה היא חברה שתצליח. פנקו את העובדים שלכם בבקבוק יין משובח על גבי מעמד עם נוסח הערכה אישי, מובטח: הם יהיו שיכורים מאושר.

3.סעו לשלום

לפעמים כל מה שעובד צריך כדי לתת את המירב, זה פסק זמן של חופש מהעומס התמידי ומהישיבה הרצופה מול המסך ואינספור המטלות הממתינות בחוסר סבלנות משווע. אפשרו לעובדים שלכם חופש מהסרטים וציידו אותם בסט תיקי נסיעה שילוו אותם בדרכם לצפון, לאילת או לחו"ל. תוכלו להטביע את לוגו החברה על כל פריט מהערכה כדי להפוך אותה לאלמנט שיווקי לכל דבר ועניין.

4.מוזיקה עושה לי טוב

רמקול איכותי בעוצמת שמע שיכולה להחריד גם פילים חרשים משנתם, עשוי לשמח כל עובד באשר הוא, אין כמו מוזיקה טובה כדי לקדם עשייה ולעורר מוטיבציה, וזה מה שאתם רוצים לגרום לעובדים שלכם, לא?

 

אז לא משנה לאיזה כיוון תיקחו את זה – בחברת מילמן דור ההמשך ידאגו לייצר לכם מתנות עובדים ברמה הגבוהה ביותר

WINE

אולי תאהבו גם את