חיפוש

3 רעיונות לאטרקציה ליום הולדת

יום הולדת הוא אירוע משמח והזדמנות נהדרת לקיים אירוע ולהזמין גם את אלה שלא שמרנו אתם על קשר רצוף ונשמח מאוד לפגוש אותם שוב. הפקת אירוע יום הולדת לא חייבת להיות משהו גדול ומורכב ואפשר בהחלט לחגוג גם בבית. לא משנה אם תחליטו לחגוג בבית או בכל מקום אחר שמתאים לאירוע שלכם, כשמזמינים אנשים לאירוע כדאי לספק מזון ומשקאות ואף יותר ממומלץ לספק תוכן מעניין ואולי מצחיק, אנשים תמיד נהנים לצחוק. במאמר הבא אביא בפניכם 3 רעיונות מקסימים המהווים אטרקציה נהדרת בכל אירוע ובעיקר כשמדובר בקהל מגוון.

 

אמן חושים לקבלת פנים מיוחדת ומפתיעה

דמיינו לעצמכם שאתם עכשיו אורחים באירוע של חבר קרוב, קבוצת חברים שמזמן לא נפגשה ואתם בשיחה קולחת, נוסטלגית ונעימה. לפתע משום מקום מגיע אדם שאינכם מכירים ומצרף את עצמו לשיחתכם, חולפות דקות ספורות וברגע מסוים כשאף אחד לא מוכן לכך הוא מוציא קופסת קלפים ומאותו הרגע הוא תופס אתכם למופע מטורף שקורה ממש מתחת לאפכם. רגע אחד הוא מקסים אתכם עם חפיסת הקלפים וברגע אחר מדהים אתכם כשחפצים שלכם מתחילים לרחף. נשמע מרתק נכון? ובכן, זה מה שיכול להתרחש באירוע שלכם אם תזמינו אמן חושים לקבלת הפנים.

 

הוא כבר אתכם תנו לו את הבמה

במידה והחלטתם לסמוך על המלצתי הראשונה ולהזמין אמן חושים למופע קבלת פנים, זה הרגע להמליץ לכם להשאיר אותו אם כבר הוא אתכם. תנו לו את הבמה המרכזית לקיום מופע טלפתיה עוצר נשימה שמייצר מן הסתם גם מצבים מצחיקים. אמן חושים מיומן יבצע חלק נכבד מהמופע שלו בשיתוף הקהל וזה כשלעצמו ייצר מצבים מטורפים, מדהימים, מפתיעים ומאוד מצחיקים.

תנו לו לסחוף אתכם לעולם של קריאת מחשבות, טלקינזיס (הזזת חפצים ללא מגע יד אדם), אקסטרים שואוו וקטעי אנטי קליימקס (פרודיה על קסמים), מצחיקים עד דמעות. כשתראו את החברים הקרובים שלכם על הבמה בקטע של נוגע לא נוגע, בו הם מרגישים את המגע אחד של השני למרות שאף אחד מהם לא נגע בשני, אתם תתרגשו, תופתעו ותצחקו אני מבטיח לכם https://www.mxgems.com

 

מזכרת מהאירוע – טבלת הקסם

הרעיון הבא הוא רגע אחד לפני סיום האירוע בואו ותתנו לאורחים שלכם משהו שתמיד יזכיר להם את יום ההולדת שלכם. מדובר בטבלת קסם שמקורה הוא בעולם הקסמים והמנטליזם, הטבלה כוללת 9 משבצות כשבכל משבצת מילה או ביטוי ובמשבצת אחת כתוב  – ביום ההולדת של ושמכם. מתחת למשבצות יהיו מספר הוראות לביצוע פעולות עם האצבע על הטבלה ושאלת סיום שאומרת למשל את הדבר הבא – איפה נהניתם בטירוף? התשובה כמובן היא – ביום ההולדת של, בצרוף שמכם. לא משנה באיזו משבצת תתחילו במילוי הפעולות הנדרשות בסיום תמיד תגיעו לתשובה – ביום ההולדת של, בצרוף שמכם. פטנט מקסים שמהווה זיכרון נהדר לאירוע מהפנט.

קוֹסֵם

אולי תאהבו גם את