מקורי ושונה מכל שנה – אמן חושים לפתיחת שנה

אירועי פתיחת השנה הם יריית הפתיחה לתחילת שנה בארגונים וחברות. כמו שאומרים – אין שני לרושם ראשוני, ולכן אירוע פתיחת השנה קובע פעמים רבות באיזה רגל יתחילו העובדים את השנה, ומה תהיה מידת המוטיבציה שלהם לתת לארגון ולעבודה את כולם במהלך התקופה הקרובה. על כן, אירוע פתיחת השנה צריך להיות לא פחות ממושלם, מה שאומר שהאטרקציה המרכזית בו צריכה להיות גם היא – מושלמת. לאירוע מקורי ושונה מכל שנה אחרת – מדוע מופע אמן חושים יפתח לכם את השנה בדרך הטובה ביותר.

 

אמן חושים לאירוע פתיחת שנה – מתחילים ברגל ימין

מופע אמן חושים הוא מופע ייחודי, מקורי ושונה מכל תוכן אחר שיכולתם להעלות בדעתכם. מותאם לכל ארגון ואופי משתתפים, מלא קטעי בידור והומור אך לא גורע במעט מהסקרנות והעניין שהוא מביא עמו – במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לאירוע פתיחת שנה מקורי וייחודי.

 

מהו מופע אמן חושים?

ראשית, חשוב להבין מיהו אמן החושים. אמן חושים, המוכר בשמות שונים ביניהם אנו לעתים נוטים להתבלבל (מנטליסט, קוסם ואף מכשף) הוא אמן אשר שולט בתופעות על-טבעיות ובעל יכולות שליטה, השפעה וקריאת מחשבות. בנוסף, אמן החושים מוכר ביכולותיו לשלוט על חפצים דוממים, להזיז או לכופף אותם.

אמן חושים משתמש בקסמיו בטכניקות שונות. חלקן ידועות, כגון פסיכולוגיה, סוגסטיה, NLP או זריזות ידיים, ואת חלקן נוכל רק לתאר שמדובר בקסמים ויכולות על טבעיות (למאמינים בכך).

מופע אמן החושים משלב קסמים וקטעים קסומים ומסקרנים המשתפים משתתפים מהקהל באופן אקטיבי. הן על ידי קסמים הנוגעים לפסיכולוגיה והחושים והן קסמי זריזות ידיים וטכניקות נוספות, הקהל נשאר המום. יחד עם זאת, אמן החושים משלב במופעו קטעי בידור והומור, כך שהאווירה נשארת קלילה וחיובית – מושלמת לאירוע פתיחת השנה.

 

מדוע אמן חושים מתאים לאירוע פתיחת שנה?

הזמנת אמן חושים לאירוע פתיחת שנה יהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח – במובן החיובי ביותר של המושג. ישנם מספר טיפים מנצחים אשר הופכים אטרקציה למתאימה ביותר לאירועי פתיחת שנה, אותם ריכזנו עבורכם:

  • חפשו אטרקציה היכולה להפעיל מספר רב של משתתפים. מופע אמן חושים הוא מופע אקטיבי, בו הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהמופע
  • וודאו כי האטרקציה מתאימה לקהל מבוגר
  • בחרו אטרקציה המסייעת ליצור את האווירה הרצויה. באירוע פתיחת שנה, תרצו ליצור אווירה חיובית, קלילה וסקרנית, כך שהעובדים ירגישו שהשקעתם בהם, וכך תעשו במהלך כל השנה
  • חפשו אטרקציה שתוכלו להתאים ללו"ז האירוע. מופע אמן חושים הוא מופע דינמי, ויכול להיות באורך כשעה, ואף יותר. רצוי שאורך האטרקציה יהיה כזה שיתפוס נפח ועניין, אך יחד עם זאת לא יעלה על זמן הנאומים, דברי הפתיחה ואולי החשוב מהכל – זמן האוכל היקר מפז.

 

אמן חושים עם קלפים

אולי תאהבו גם את

תשתית חשמל
חידוש תשתיות חשמל

חידוש תשתיות חשמל יכול להיות כאב ראש לא פשוט. מערכת החשמל בבית היא זו שמספקת לנו אנרגיה לכל המכשירים החשמליים, שהם בממוצע כ-80% מהמכשירים שנעשה

קראו עוד »